یکشنبه 31 فروردین 1393 @ 14:50

معرفی سایت

دوستان سایتی که بشه آمارهای برنامه های توسعه را ازش درآور میشناسید؟

شنبه 30 فروردین 1393 @ 16:13

تبریک روز (زن) و (مادر)


سلام ، اجازه می خواهم به سُنت زیبای این وبلاگ دوست داشتنی ،


 روز (زن) و (مادر) را به تمام بانوان محترم همدوره ا ی تبریک و شاد باش


عرض کنم و از خداوند بخواهم سایه بلند آنها  را که در  حقیقت رکن اصلی


خانواده های ما هستند تا همیشه ایام ، بر سر همگی ما  مستدام نماید.

جمعه 29 فروردین 1393 @ 11:36

برنامه زمان بندی ارائه سمینار

سلام به همه دوستان و همکلاسی های خوبم

کسی از شما از برنامه زمان بندی ارائه سمینارها خبر داره؟

سه‌شنبه 26 فروردین 1393 @ 14:16

نمره روش تحقیق هم نهایی شد

بالاخره نمره روش تحقیق هم نهایی شد.

برای انجام امور فارغ التحصیلی شنبه صبح با خانم خراسانی 02177240549 داخلی 2555 تماس بگیرید و پس از تایید تکمیل بودن پرونده توسط ایشان با خانم محمد خانی برای باز شدن گزارش 522 در گلستان هماهنگی لازم را به عمل آورید!

برچسب‌ها: فارغ التحصیلی
جمعه 22 فروردین 1393 @ 14:22

یادآوری

سلام بر دوستان عزیز


برای دوستانی که شهریه ترم گذشته شون قسطی شده بود و هنوز تصفیه نکردن، فقط خواستم جسارتاً یادآوری کنم، که حسابها باید تا پایان فروردین صاف بشه.

فقط خواستم یادآوری کنم تا با کسب آمادگی لازم، بدقول نشیم.


از همکاری همه شما متشکرم


موفق باشید


http://s5.picofile.com/file/8119696118/Beautiful_Flowers_24.jpg

برچسب‌ها: اطلاعیه عمومی
پنج‌شنبه 21 فروردین 1393 @ 17:31

خونریزی قلبی برای سایتهای اینترنتی


سلام  دوستان عزیز

امیدوارم روزهای خوبی سپری کرده باشید و سال خوبی برای همه باشه

در مورد اتفاقی که از 19 فروردین ۱۳۹۳ یا ۸ آوریل ۲۰۱۴ برای امنیت سایتهای اینترنتی افتاده به نام خونریزی قلبی مشهور شده احتمالا آگاهی دارید برای اطلاعات بیشتر میتونید لینک زیر رو مطالعه کنید:

شرکت بیان

در مورد اینکه چه سایتهایی مشکل امنیتی دارند هم میتونید لینک زیر رو ببینید:

amn.bayan.ir


برچسب‌ها: اطلاعات عمومی
سه‌شنبه 19 فروردین 1393 @ 11:49

خبری ناگوار

سلام همکلاسی های عزیز

امروزطی تماسی که با آقای مهندس حافظی داشتم خبر ناگواری از ایشان شنیدم.متاسفانه  ایشان درمسیر ملایر به تهران به همراه خانواده تصادف شدیدی نموده اند که صدماتی به خود و خانواده اش وارد شده که از شما دوستان نیز می خواهم برای سلامتی ایشان و خانواده محترمشان دعا فرمایید.

البته به دلیل شرایطی که داشتند احساس کردم صحبت کردن نیزبرایشان سخت است. لذا مکالمه را کوتاه کردم.لذا پیشنهاد می کنم فعلا تماسی با ایشان گرفته نشود تا مزاحمتی برای ایشان ایجاد نشود.


ارادتمند همه شما همکلاسی های محترم

پنج‌شنبه 7 فروردین 1393 @ 23:34

اولین سلام بهاری - مقاله

سلام بر دوستان عزیز


امیدوارم روزهای گذشته از سال نو به شما دوستان عزیز خوش گذشته باشه و همگی خوش و سلامت باشید.


در تبادلی که اخیراً با چند نفر از دوستان داشتم، مجدداً صحبت همکاری در تهیه و ارائه مقالات به منظور بهبود رزومه تحصیلی و ایجاد فرصت های بیشتر مطرح شد.

پس از تبادل نظر با چندنفر از همکلاسی ها و نهایتاً مشاوره با جناب آقای درجزی (که درسال گذشته همین موضوع رو مطرح کرده بودند که بدنبال آن جلسه ای هم برگزار شد، ولی به دلیل مشغله درسی و عدم پیگیری دوستان ادامه پیدا نکرد) به این نتیجه رسیدیم تا موضوع رو مجدداً در وبلاگ مطرح کنیم تا هرکدام از دوستان که تمایل دارند با اعلام زمینه مورد نظرشون اعلام آمادگی کنند تا به این وسیله دوستانی که دارای زمینه مشترک هستند بتونند همدیگر رو پیدا کنند و باهم روی مقالات کار کنند.

در این راستا فکر می کنم بهتره که به موارد زیر توجه کنیم:


- برای اینکه بتوانید کاری ارزشمند جهت ارزیابی های آتی داشته باشید، لازمه که مقالات و کارهای ارائه شده شما تاحد امکان در یک زمینه واحد باشند، چون باید القا کننده این مطلب باشند شما در یک زمینه مسلط شدید و کار فراوان کردید.

انجام کارهای مختلف در زمینه های مختلف به این اندازه ارزشمند نیست. بنابراین لطفاً در انتخاب زمینه کارتون به این موضوع توجه داشته باشید.

- فکر می کنم تعداد مناسب برای کار بر روی یک مقاله حداکثر سه نفر باشه که با توجه به اینکه یکی از نفرات مقاله بهتره که از اعضا هیأت علمی باشه(یعنی از اساتید دانشگاه)، فکر می کنم حداکثر تعداد نفراتی که می خواهند روی هر موضوع کار کنند، بهتره دو یا سه نفر بیشتر نشه.

- تعدادی از دوستان پژوهش محورند و اغلب اونها ملزم به استخراج مقاله یا مقالاتی از کار خودشون هستند، که طبیعتاً از طرف اساتید انتظار میره این افراد این مقالات رو با اساتید راهنما و مشاورشون به صورت مشترک ارائه کنند و ممکنه نتونن در مقاله های مرتبط با پایان نامه شون با دیگران شریک بشن. ولی مسلماً می تونن روی مقالات همون زمینه و روی مسائلی که ممکنه درطی کارشون کشف بشه هم با دیگران کار کنند. نکته مهم در این زمینه اینه که به همون دلیلی که در نکته اول ذکر شد، این افراد بهتره با توجه به کمبود وقت در زمینه های مربوط به همون زمینه پایان نامه شون کار کنن.


البته مواردی که به عنوان نکات ذکر شد نظرات شخصی بنده است و از دوستان می خوام که درصورت هرگونه اشتباه راهنمایی کنند.


حالا خواهش می کنم دوستانی که موافقند لطفاً اعلام نظر کنند و زمینه و موضوع مورد نظرشونو اعلام بفرمایند تا ببینیم آیا اصلاً این موضوع با اقبال مواجه میشه یا نه، تا درصورت اقبال همکلاسی ها بتونن زمینه های مشترک مورد نظرشون رو پیدا کنن و خودشون باهم تشکیل گروه بدن.


موفق باشید

برچسب‌ها: ارائه مقاله