شنبه 29 آذر 1393 @ 15:03

یک درخواست

بنام خدا 

سلام به همه دوستان گرامی 

بعد از مدتها مزاحم شما میشم. یه زحمت براتون داشتم. من در مورد باندوال مخازن اسید اطلاعات و استاندارد نیاز دارم. ممنون و خوشحال میشم کسی راهنمایی کنه. از لطف همه دوستان ممنونم

سه‌شنبه 18 آذر 1393 @ 08:15

اسلاید های درس سنجش عملکرد

برای دانلود اسلاید های درس سنجش عملکرد اینجا کلیک کنید!

یکشنبه 16 آذر 1393 @ 07:51

شانزدهم آذر ماه روز دانشجو خجسته باد

روز دانشجو رو به همه همکلاسی های عزیز چه آن ها که دانشجو هستند و چه آن ها که فارغ التحصیل شدند تبریک عرض می کنم.برای همه عزیزان صحت و سلامت و پیروزمندی آرزومندم.

برچسب‌ها: روز دانشجو
شنبه 15 آذر 1393 @ 23:12

سخنرانی علمی در دانشکده مهندسی صنایع - نقش آفرینی مهندسی صنایع در تحقق سیاستهای کلی سلامت

http://s5.picofile.com/file/8155701484/sys_salamat1.jpg
از آنجا که انسان سالم به عنوان محور توسعه پایدار شناخته می‌شود، نظام سلامت و خرده‌نظام‌های آن از مهم‌ترین ارکان رشد و پیشرفت جامعه می‌باشد. چگونگی مدیریت کارآ و اثربخش حوزه های مختلف نظام سلامت و تخصیص موثر منابع به نیازها از جمله چالش‌های دیرینه و مطرح نزد پژوهش‌گران و مدیران این حوزه بوده است. از اینرو در سال‌های اخیر، ابزارهای مهندسی صنایع به عنوان روشهای کارآ و توانمند، دارای توانایی قابل توجهی در حل مسائل فوق‌الذکر در نظام سلامت بوده و با سرعت زیادی رو به گسترش می باشند.
به همین منظور سمیناری با حضور دو شخصیت مطرح در این حوزه در روز دوشنبه 17 آذر 93 ساعت 13-15 در دانشکده مهندسی صنایع برگزار می‌شود. از تمامی علاقمندان دعوت می‌شود در این سمینار شرکت نمایند.

برچسب‌ها: اطلاعات عمومی
دوشنبه 10 آذر 1393 @ 15:55

نمونه روی جلد پایان نامه های مرکز آموزش الکترونیکی

سلام دوستان

جهت دریافت نمونه روی جلد پایان نامه های مرکز آموزش الکترونیکی به لینک زیر مربوط به سایت آموزش الکترونیکی مراجعه کنید:


لینک

برچسب‌ها: پایان نامه
چهارشنبه 5 آذر 1393 @ 13:40

کنفرانس های به اصطلاح بین المللی

با توجه به فراگیر شدن پدیده شوم کنفرانسهای تجاری، این بار برای محک زدن یکی از کنفرانسهایی که ادعای بین المللی بودن را در عنوان خود دارد، مقاله ای ارسال کردیم. البته این مقاله نیز به مانند دفعات قبل دارای نکاتی بود که فقط با خواندن آن توسط داور محترم قابل رد شدن بود. متاسفانه مقاله ارسالی نه تنها خوانده نشد، بلکه پس از گذشت 12 ساعت از زمان ارسال، پذیرش نهایی گرفت.

ارسال مقاله: 20 آبان ماه 1393، ساعت 20:57

ثبت مقاله در سامانه کنفرانس

پذیرش نهایی: 21 آبان ماه 1393، ساعت 8:41

اعلام پذیرش نهایی

اعلام نحوه ارائه: 21 آبان ماه 1393، ساعت 11:55

اعلام پذیرش نهایی به همراه نحوه ارائه

این کنفرانس با آدرس http://www.mngconf.com/samaneh/fa/  در حالی مدعی بین المللی بودن است که هیچ نشانه ای از زبان انگلیسی در سایت به چشم نمی خورد و در واقع اگر شما زبان فارسی بلد نباشید نمی توانید در این رویداد بین المللی شرکت کنید!

برگردیم به موضوع اصلی!

ممکن است که داوران به محض ارسال مقاله شروع به خواندن آن کرده باشند و به سرعت اعلام نظر کنند. اما چه چیزی در این مقاله بوده که داوران نخوانده اند؟ که اگر خوانده می شد مانع از پذیرش آن می شد؟

در قسمتی از نتیجه گیری این مقاله که با موضوع حسابداری ارسال شده است می خوانیم:

با توجه به نتایج پژوهش به مدیران شرکتها توصیه می شود قبل از سرخ کردن سیب زمینی قارچ را سرخ کرده و با ادویه مناسب معطر سازید. در هنگام سرو غذا هم سس کچاب را پیشنهاد می کنیم که طعم بسیار عالی به غذا می دهد.  این دستور را از کتابی به نام غذاهای خوشمزه پیدا کردم. وقوع بحران مالی در تهیه گزارشهای مالی از رویکرد محافظه کارانه استفاده نمایند که این امر ضمن جلوگیری از پرداختهای اضافی، با افزایش ارزش شرکت و رهایی از خطر بحران مالی منجر می شود. به سرمایه گذاران توصیه می شود این غذا را در فست فودهای درجه یک میل نمایند. مدیران باید به این نکته توجه داشته باشند که رشد بیش از حد چربی در نواحی شکم یا همان چاقی برایشان ضرر دارد. پس از نوشیدن نوشابه های سرشار از قند خودداری نمایند و روزانه حداقل نیم ساعت پیاده روی نیز توصیه می شود. در هنگام سرمایه گذاری نیز مطالعه دقیق مقـالات بسیار اهمیت دارد. با توجه به اندازه...

ای کاش امکان حضور در این رویداد بین المللی فراهم بود. برای شرکت در آن، پوستری تهیه می شد که در قسمت نتیجه گیری آن به مدیران دستور آشپزی و رژیم غذایی توصیه شده است!

با توجه به درج خبری در سامانه کنفرانس مبنی بر این که به کلیه شرکت کنندگان، گواهینامه معتبر بین المللی Alliance امریکا اعطا خواهد شد! ما نیز برای این مقاله گواهینامه ای معتبر دریافت می کردیم!

با احتمال اینکه مسئولان این کنفرانس مقالات را به سرعت از سامانه خود حذف نماید، قبل از اعلام این خبر نام کاربری و کلمه عبور پنل کاربری را برای تنی چند از اساتید برجسته ارسال نمودیم تا شاهد این ماجرا باشند.

همچنین ایمیل های ارسالی از سوی سامانه کنفرانس نیز موجود و قابل ارائه است.

و باز هم قضاوت به عهده شما...

منبع

یکشنبه 2 آذر 1393 @ 19:35

قابل توجه دوستان پایان نامه دار

این مطلب توسط نویسنده آن رمزگذاری شده است.
برای مشاهده آن احتیاج به وارد کردن رمز عبور دارید.
رمز عبور:
برچسب‌ها: پایان نامه